На здоров'я. 18 фактів, мотивуючих займатися спортом, навіть коли дуже лінь.
Широко відомий той факт, що спорт – дуже корисне заняття для здоров'я
Для того, щоб залишатися здоровим, експерти рекомендують займатися помірною кардіо-активністю, як мінімум 2,5 години, енергійною кардіо - 1,5 години на тиждень. Також рекомендовано додати до цієї схеми два силових тренування.
Проте бувають дні, коли одна лише думка про похід у спортзал змушує випробувати негативні емоції. Це говорить про відсутність правильної мотивації, а мотивація, не тільки в спорті, але і в житті, є однією з основоположних складових успіху. Тому пропонуємо вивчити 19 підтверджених наукою фактів, мотивуючих займатися спортом навіть коли дуже лінь.
- Спорт збільшує сексуальне збудження жінок майже вдвічі завдяки тому, що поліпшується кровопостачання всього тіла. Фізична активність також підвищує лібідо жінок, що приймають антидепресанти.
- Регулярні заняття спортом пов'язують зі зменшенням симптомів тривоги і депресії.
- Фізична активність здатна запобігти цукровому діабету 2 типу.
- Тренування грають важливу роль у підвищенні рівня «хорошого» холестерину і зниженні «поганого» холестерину.
- Дослідження показують , що спорт може зменшити запалення дихальних шляхів у людей, страждаючих астмою.
- Силові тренування позитивно впливають на стан кісткової тканини та пов'язані з більш низьким ризиком розвитку остеопорозу.
- Незважаючи на те, що широко поширена думка про користь фізичних вправ для прискорення метаболізму, помилкова, спорт дійсно допомагає спалювати калорії.
- Тренування пов'язані з поліпшенням стану серцево-судинної системи і зниженням ризику серцево-судинних захворювань. Крім того, доведено , що навіть мінімальна фізична активність і йога позитивним чином впливають на здоров'я серця.
- Регулярні фізичні вправи ефективні в боротьбі зі стресом.
- Тренування підвищують імунітет. Незважаючи на те, що науковцями не встановлено, як спорт впливає на імунну систему, регулярні фізичні навантаження допомагають виводити з дихальних шляхів бактерії, які призводять до застуди, а також сприяють виробленню антитіл, які борються з хворобою.
- Аеробіка покращує пам'ять, тому вкрай корисна для людей похилого віку.
- Фізична активність пов'язана зі збільшенням тривалості життя. Люди, які регулярно займаються спортом, як мінімум, сім годин в тиждень на 40 відсотків менш схильні до ризику передчасної смерті.
- Фізична активність також пов'язана зі зниженням ризику розвитку деяких видів раку. За даними Американського онкологічного товариства, одна третина всіх випадків раку в США пов'язана з неправильним харчуванням і відсутністю фізичної активності.
- Регулярні тренування знижують ризик виникнення синдрому емоційного вигорання, а також допомагають у боротьбі зі стресом на роботі.
- Тренування покращують самооцінку і впевненість у собі.
- Регулярна фізична активність полегшує симптоми синдрому дефіциту уваги і гіперактивності.
- Спорт допомагає поліпшити якість сну.
- Фізичні вправи заряджають енергією і підвищують рівень ендорфінів, в результаті чого відбувається довгострокове і стабільне зростання рівня щастя.
Немає коментарів:
Дописати коментар